Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 05.11.2014 09:13 Zdroj zing.cz, youtube.com  Komentáře Přidej komentář
O tom, že v next gen verzích GTA V budete moct si zapnout pohled první osoby jsme Vás již informovali. IGN nyní zveřejnilo video a na internetu se objevilo také pár nových screenshotů.

A bonus na závěr. PlayStation 4 a Xbox One verze GTA V poběží v rozlišení 1080p při 30 snímcích za sekundu. Novináři, kteří měli možnost si GTA V na jednu hodinu zahrát, tvrdí, že původní GTA V na PS3 a X360 na ně nyní působí jako betaverze.GTA V GTA V GTA V

GTA V GTA V GTA V

GTA V GTA V GTA V

GTA V GTA V GTA V

GTA V GTA V GTA V
Kategorie GTA: SA Přidal marw Přidáno 22.10.2014 23:43 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Grand Theft Auto: San Andreas je hráči považováno za nejlepší díl série GTA.

Na Xbox Achievements se objevil seznam achievementů Xbox 360 verze, což by mohlo naznačovat, že hra opravdu vyjde na Xbox 360. Jeden fanoušek si navíc všiml, že původní Xbox verze byla v Xbox Live Marketplace stažena z prodeje.

Je to náhoda? Kdo ví, nicméně přesně 26. října to již bude deset let od vydání San Andreas pro konzole PS2 a první Xbox. Uvidíme...
Kategorie Bulvár Přidal marw Přidáno 13.10.2014 11:47 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Již milionkrát zmiňovaná Lindsay Lohan to se žalobou R* a Take-Two myslí zcela vážně. Herečka přitvrdila a z desetistránkového spisu je rázem spis, který má 67 stran.

Celý spis můžete najít online ZDE.

Uvidíme jak se celý spor vyvrbí, nicméně se na internetu objevila neoficiální informace, že vzorem pro postavu byla Shelby Welinder, viz obrázek níže.

Loading

Wanted to strip down to my bikini... #gtaV

View on Instagram

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 22.09.2014 12:24 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Rockstar nechtěně zveřejnil své překvapení na svých stránkách. Jeví se tak informace o pohledu z první osoby v nových verzích GTA V (Xbox One, PS4 a PC). Možná jde o chybu jednoho ze zaměstnanců nebo někdo zveřejnil informace, o kterých Rockstar zatím pouze uvažuje, že je zveřejní anebo vůbec vydá do výsledné verze hry.

Někdy se totiž tiskové zprávy před svým vydáním upravují, vývojáři některé věci do hry nakonec nedají, jiné přidají atd.

Na stránkách podpory Rockstaru se každopádně tato informace na krátký okamžik objevila, avšak později byla smazána a nyní není dohledatelná ani v Google Cache.

Druhou novinkou mají být zvířata i v GTA Online, ale u nich byl otazník a také tahle informace byla označena červenou barvou. Možná tak šlo o nějakou starší zprávu, kterou zaměstnanec R* zkopíroval do článku a nevšiml si toho. Tím by se vysvětlilo odstranění zprávy bez dalšího vysvětlení.

GTA V
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 12.09.2014 15:34 Zdroj youtube.com  Komentáře Přidej komentář
Nový trailer nese tentokrát název "A Picket Fence and a Dog Named Skip".

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 12.09.2014 15:30 Zdroj rockstargames.com  Komentáře Přidej komentář
Rockstar na svých stránkách zveřejnil nové info týkající se GTA V.

Rockstar Games s potěšením oznamuje, že Grand Theft Auto V vyjde na PlayStation 4 a Xbox One dne 18. listopadu 2014, PC verze následovat 27. ledna 2015.

Grand Theft Auto V pro PlayStation 4, Xbox One a PC bude obsahovat celou řadu vizuálních a technických vylepšení. Los Santos a Blaine County bude dokonalejší, kromě zvýšené vykreslované vzdálenosti a vyššímu rozlišení můžou hráči očekávat řadu dodatků a vylepšení, například:

- Nové zbraně, vozidla a činnosti
- Nové volně žijící živočichy
- Hustší dopravu
- Novou zeleň
- Zvýšené poškození
- Povětrnostní vlivy a ještě více nových vylepšení...

Nové verze GTA V budou také rozšířeny o více než 100 nových písní. V celé hře je nyní 17 rozhlasových stanic.

Všichni hráči, kteří si hru předobjednají, dostanou 1.000.000 amerických dolarů ve hře jako bonus (500 000 v GTA V a 500 000 v GTA Online).

Vrací se staré známé dopravní prostředky z některých předchozích dílů (Dukes, letadlo Dodo, vzducholoď...), přibudou činnosti jako fotografování, vylepšená střelnice, nové zbraně atd.

V Grand Theft Auto Online bude zvýšený počet hráčů (nyní až 30 hráčů na PlayStation 4 a Xbox One).

Stávající hráči budou moci přenést své postavy z Grand Theft Auto Online.

Již brzy vyjde nový trailer, zatím si vychutnejte následující screenshoty.tnáct nových screenshotů pořízených z verze hry PlayStation 4.

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC
Kategorie Ostatní Přidal marw Přidáno 03.09.2014 19:13 Zdroj facebook.com  Komentáře Přidej komentář
Populární tvůrce GTA videí Yeardley Diamond (narozen 21. prosince 1985) bohužel zemřel 20. srpna 2014 kvůli srdeční zástavě.

Na jeho profilu na Facebooku tuhle smutnou zprávu oznámil jeho bratr Francis Agapito.

Yeardley Diamond

Pojďme si zavzpomínat na něco málo z jeho povedené tvorby...


Mnoho dalších povedených videí najdete na jeho YouTube kanálu, který už se bohužel nikdy nedočká dalšího povedeného videa.

RIP Yeardley Diamond

EDIT
Na stránkách Rockstar Games byla zveřejněna upřímná soustrast.
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 01.09.2014 18:08 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Britská herečka a modelka Cara Delevingne se na internetu pochlubila, že navštívila Rockstar Games, aby aktualizovala svou radiovou stanici, kterou má v Grand Theft Auto V.

Zdá se, že Rockstar chystá aktualizovanou verzi její stanice Non-Stop-Pop FM. O pravosti informace není nutné spekulovat, oficiální Twitter Rockstaru její zprávu zveřejnil na svém profilu.

Vývojáři zatím neoznámili aktualizaci nebo přidání nových songů do radiových stanic v GTA V. Zatím také nevíme, zda budou ve hře aktualizovány všechny stanice nebo jen zmiňovaná Non-Stop-Pop FM. Také nevíme, zda se nové songy objeví pouze v next-gen verzích nebo i formou aktualizace pro PS3 a X360.

Zároveň s touto zprávou je nutné zmínit, že Rockstar odmítá odklad PC, PlayStation 4 a Xbox One verze. Odkazuje na oficiální prohlášení studia z června letošního roku, kde je napsáno, že GTA V vyjde na PC, PS4 a Xbox One na podzim 2014.

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 31.08.2014 12:43 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Brokarek na svém blogu zveřejnil článek 20 věcí, které musíte zakusit v GTA V. Článek určitě stojí za přečtení, ať už jste GTA V hráli nebo ne. Některé věci jsou totiž nové i pro ty, kteří již pátý díl Grand Theft Auto hráli. Holt v tak rozlehlé hře člověk někdy něco přehlédne.

GTA V