Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 23.11.2014 11:52 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
A to myšleno nejen v lidském slova smyslu...

GTA V je nabité mnoha easter eggy a srandičkami, které Rockstar miluje. A hráči samozřejmě také.

V poušti můžete jako Franklin najít Ježunku (Peyotl) a poté jí sníst. Začnou halucinogenní účinky a vy se můžete vžít do jednoho z 27 zvířat ve hře (například slepici, holuba, racka...).





Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 18.11.2014 12:03 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
V zahraničních médiích již vyšlo několik recenzí, některé však dávají autorům více času na výsledné hodnocení.

Recenzenti chválí zejména pohled z první osoby, který nabízí úplně jiný (a lepší) zážitek z hraní než klasicky ten z třetí osoby. Dále napínavé Heist mise, detailní Los Santos a také zpracování postav. Oproti tomu se jim nezamlouvá first-person pohled u vozidel a čas od času poklesy frekvence snímků za sekundu.

Po nainstalování GTA V budete stahovat Day One patch, který má 1,14 GB a opravuje různé chyby a problémy.








Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 05.11.2014 20:18 Zdroj youtube.com  Komentáře Přidej komentář
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 05.11.2014 12:58 Zdroj czechgamer.com  Komentáře Přidej komentář
Jak se dalo očekávat, Rockstar Games si opět k vydání svého další GTA připravil i speciální limitovanou edici soudtracku. Soundtrack je pojmenován jak jinak než The Music of Grand Theft Auto V. Budete si moci poslechnout 59 skladeb z oficiálního hudebního výběru hry, vyjde na vinylech a CD. Ale pozor je k dispozici pouhých 5 000 kusů! Kolekce bude v prodeji od 9. prosince tohoto roku, přičemž vinylová verze vyjde v šesti barevných provedeních. CD edice bude obsahovat 3 disky, artwork, plakát a USB flash disk.

Soundtrack GTA V

Soundtrack GTA V
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 05.11.2014 09:13 Zdroj zing.cz, youtube.com  Komentáře Přidej komentář
O tom, že v next gen verzích GTA V budete moct si zapnout pohled první osoby jsme Vás již informovali. IGN nyní zveřejnilo video a na internetu se objevilo také pár nových screenshotů.

A bonus na závěr. PlayStation 4 a Xbox One verze GTA V poběží v rozlišení 1080p při 30 snímcích za sekundu. Novináři, kteří měli možnost si GTA V na jednu hodinu zahrát, tvrdí, že původní GTA V na PS3 a X360 na ně nyní působí jako betaverze.



GTA V GTA V GTA V

GTA V GTA V GTA V

GTA V GTA V GTA V

GTA V GTA V GTA V

GTA V GTA V GTA V
Kategorie GTA: SA Přidal marw Přidáno 22.10.2014 23:43 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Grand Theft Auto: San Andreas je hráči považováno za nejlepší díl série GTA.

Na Xbox Achievements se objevil seznam achievementů Xbox 360 verze, což by mohlo naznačovat, že hra opravdu vyjde na Xbox 360. Jeden fanoušek si navíc všiml, že původní Xbox verze byla v Xbox Live Marketplace stažena z prodeje.

Je to náhoda? Kdo ví, nicméně přesně 26. října to již bude deset let od vydání San Andreas pro konzole PS2 a první Xbox. Uvidíme...
Kategorie Bulvár Přidal marw Přidáno 13.10.2014 11:47 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Již milionkrát zmiňovaná Lindsay Lohan to se žalobou R* a Take-Two myslí zcela vážně. Herečka přitvrdila a z desetistránkového spisu je rázem spis, který má 67 stran.

Celý spis můžete najít online ZDE.

Uvidíme jak se celý spor vyvrbí, nicméně se na internetu objevila neoficiální informace, že vzorem pro postavu byla Shelby Welinder, viz obrázek níže.

Loading

Wanted to strip down to my bikini... #gtaV

View on Instagram

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 22.09.2014 12:24 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Rockstar nechtěně zveřejnil své překvapení na svých stránkách. Jeví se tak informace o pohledu z první osoby v nových verzích GTA V (Xbox One, PS4 a PC). Možná jde o chybu jednoho ze zaměstnanců nebo někdo zveřejnil informace, o kterých Rockstar zatím pouze uvažuje, že je zveřejní anebo vůbec vydá do výsledné verze hry.

Někdy se totiž tiskové zprávy před svým vydáním upravují, vývojáři některé věci do hry nakonec nedají, jiné přidají atd.

Na stránkách podpory Rockstaru se každopádně tato informace na krátký okamžik objevila, avšak později byla smazána a nyní není dohledatelná ani v Google Cache.

Druhou novinkou mají být zvířata i v GTA Online, ale u nich byl otazník a také tahle informace byla označena červenou barvou. Možná tak šlo o nějakou starší zprávu, kterou zaměstnanec R* zkopíroval do článku a nevšiml si toho. Tím by se vysvětlilo odstranění zprávy bez dalšího vysvětlení.

GTA V
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 12.09.2014 15:34 Zdroj youtube.com  Komentáře Přidej komentář
Nový trailer nese tentokrát název "A Picket Fence and a Dog Named Skip".