GTA Online
GTA Online Grand Theft Auto Online je on-line hra, která sdílí některé prvky s Grand Theft Auto V. Hra se však bude i nadále rozšiřovat a vyvíjet. Grand Theft Auto online ctí základní prvky Grand Theft Auto - svobodu, činnosti a zejména hratelnost, kterou dává k dispozici v neuvěřitelně detailním online světě.
Obecně o hře
Screenshoty

Novinky


Nové DLC do GTA Online
Další informace o Heists
Heists update
Během víkendu dvakrát více RP a dolarů
Sníh v GTA Online? Není problém...
Další novinky GTA Online...

GTA na Xzone
Více screenshotů

GTA Online

Grand Theft Auto Online je on-line hra, která sdílí některé prvky s Grand Theft Auto V. Hra se však bude i nadále rozšiřovat a vyvíjet. Grand Theft Auto online ctí základní prvky Grand Theft Auto - svobodu, činnosti a zejména hratelnost, kterou dává k dispozici v neuvěřitelně detailním online světě.

V Grand Theft Auto Online mají hráči svobodu, svět mohou prozkoumávat sami nebo s přáteli. S přáteli můžete spolupracovat za účelem dokončení misí, můžete se zapojit do jiných aktivit nebo soutěžit v tradičních herních módech s celou komunitou.

Hráči můžou upravovat svůj vzhled, vylepšovat statistiky, vlastnit vozidla, nakupovat majetek, účastnit se misí, chodit do zaměstnání, získávat dobrou pověst a peníze k otevření nových příležitostí nebo vyplacení se ze svých zločinů. Svět Grand Theft Auto Online se bude neustále rozvíjet, nový obsah bude postupem času přidáván.

Grand Theft Auto Online je zdarma pro všechny, jenž si zakoupí Grand Theft Auto V.