Kategorie Ostatní Přidal marw Přidáno 21.12.2014 23:39 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Vcelku bez větších famfár se v Google Play a na iTunes objevila hra GTA: Chinatown Wars. Hru si můžete pořídit za necelých 130,-.

GTA: Chinatown Wars pro Android a iOS
Kategorie GTA Online Přidal marw Přidáno 21.12.2014 23:25 Zdroj rockstargames.com, zing.cz  Komentáře Přidej komentář
GTA Online

Během svátků v GTA Online napadne sníh a také se budeme moci koulovat. Nesmí samozřejmě chybět vánoční oblečení, vozidla, dárečky a také ohňostroje. To vše přinese nový patch, dále nebude chybět oprava menších bugů, jejichž kompletní seznam najdete na stránkách Rockstaru.GTA Online GTA Online GTA Online GTA Online
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 21.12.2014 11:58 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Někteří fanoušci se asi hodně nudí, jinak si nedovedu vysvětlit, proč si dali tu práci a přepracovali trailer z Hvězdných válek do GTA V.


A jak vypadá originál...

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 19.12.2014 17:21 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Rockstar ve své pravidelné sérii Asked & Answered odpověděl na několik dotazů, z nichž jeden směřoval na hw nároky nejnovějšího dílu Grand Theft Auto.

"Nyní se nacházíme ve finálních fázích vývoje PC verze GTA V a doufáme, že již brzy budeme moci na Rockstar Newswire sdělit potvrzené systémové požadavky, prosím sledujte Newshire kvůli oznámení hw nářoků v následujícím týdnu."
Kategorie GTA Online Přidal marw Přidáno 16.12.2014 19:46 Zdroj facebook.com  Komentáře Přidej komentář
Rockstar Games na Facebooku zveřejnil trailer na Heists update, který bude určen pro GTA Online a umožní kooperační mód pro čtyři hráče.

Další informace zveřejnil portál IGN.

Kategorie GTA IV Přidal marw Přidáno 12.12.2014 12:34 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Autor grafické modifikace iCEnhancer oznámil, že vydá novou verzi pro GTA IV, která bude lepší a také stabilnější.

Bylo poodhaleno i několik nových vychytávek, které, s příchodem nové verze, budeme moci využít. Dočkáme se nejen opravy červené oblohy, která trápila mnoho hráčů, ale také realističtějšího střídání dne a noci.

Navíc se autor modifikace postaral i o zvláštní nasvětlení, shadery a další nesrovnalosti, které trápily předešlé verze iCEnhanceru. Bude zjednodušena i instalace, bude stačit jen přetáhnout složku a máte nainstalováno.

Více se dozvíte na facebookovské stránce iCEnhancer.

iCEnhancer C
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 11.12.2014 00:02 Zdroj dsogaming.com  Komentáře Přidej komentář
O tom, že Rockstar dělá na PC verzi pátého dílu Grand Theft Auto asi už nikdo nepochybuje. Ale neuvěříte, který tým na tom údajně dělá. Už Vás nebudu napínat, podle jednoho nejmenovaného developera bude mít PC verzi GTA V na svědomí stejný tým, který dělal na PC verzi Max Payne 3. A ten... Vzpomeňme si, jel na našich mašinkách perfektně.

Již nyní údajně GTA V jede na 60 FPS. Bohužel však neznáme specifikace počítačů, na kterých Rockstar hru testuje.

Bohužel Rockstar zprávu nijak nepotvrdil, ale také ani nevyvrátil...

Max Payne 3
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 09.12.2014 10:59 Zdroj rockstargames.com  Komentáře Přidej komentář
Rockstar games na svých stránkách zveřejnil novinku s fanouškovskými videi, která podle nich jsou těmi nejlepšími fanouškovskými videi z GTA V. Některá jsme již na stránce zveřejňovali, některá ještě ne. Každopádně všechny stojí za zhlédnutí!

Los Santos By NightFeel The ScaleA Whole New (Gen) WorldWildlife Documentary | Into The DeepFrom PS3 to PS4Time-Lapse - The Beautiful GameDriving Time Lapse - World in MotionDay One - Freestyle DaytageSkydive - 1st Person Stunt MontageFirst Person Scorcher Tower WallrideFree Fall Through Vinewood Sign - 1st Person

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 08.12.2014 18:36 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Český herní portál Zing zveřejnil svou recenzi nejnovějšího Grand Theft Auto.

Konkrétně byla recenzována PS4 verze hry a odnesla si skvělé hodnocení 10/10.

Verdikt: GTA V nabízí úžasný svět plný aktivit, zajímavý příběh a na nových konzolích se cítí jako doma. Když k tomu připočítáte ještě GTA Online, tak se není o čem bavit. Pokud jste nehráli pátý díl na PS3/X360 a máte novou konzoli, tak neváhejte.

GTA V na PS4