Grand Theft Auto III
GTA III Hlavní postavou hry je zločinec (Claude Speed), kterého zradila jeho přítelkyně Catalina při bankovní loupeži a který se postupně propracovává na vyšší a vyšší pozice ve světě zločinu. Nakonec stane tváří v tvář té, která ho zradila. Stejně jako v předcházejících dílech série hra nevede lineárně k cíli, ale dává hráči velkou svobodu při objevování velkého města Liberty City a plnění různých vedlejších úkolů. Poprvé v sérii je hra provedena v 3D zobrazení, do 2D zobrazení (pohled shora) lze hru také přepnout.
Cheaty
HW nároky
Obecně o hře
Patche
Screenshoty

Novinky


Lagující GTA III na iOS
Update pro iOS verzi GTA III
Patch 1.3 pro Android verzi GTA III
GTA III a GTA: Vice City pro PlayStation 3
Zajímavé články na stránkách Rockstaru
Další novinky GTA III...

GTA na Xzone
6543
Více screenshotů

GTA III

Vývojář - DMA Design/Rockstar North (PS2, PC), Rockstar Vienna (Xbox)
Vydavatel - Rockstar Games
Engine - RenderWare
Platformy - PS (říjen 2001), PC (květen 2002), Xbox (říjen 2003), Android (prosinec 2011), iOS (prosinec 2011)
Lokace - Liberty City
Protagonista - Claude
Rok - 2001

Grand Theft Auto III PC gamerate

Hlavní postavou hry je zločinec (Claude Speed), kterého zradila jeho přítelkyně Catalina při bankovní loupeži a který se postupně propracovává na vyšší a vyšší pozice ve světě zločinu. Nakonec stane tváří v tvář té, která ho zradila. Stejně jako v předcházejících dílech série hra nevede lineárně k cíli, ale dává hráči velkou svobodu při objevování velkého města Liberty City a plnění různých vedlejších úkolů. Poprvé v sérii je hra provedena v 3D zobrazení, do 2D zobrazení (pohled shora) lze hru také přepnout.

V GTA 3 (chcete-li Grand Theft Auto 3) je několik druhů misí. Jedním druhem jsou hlavní (dalo by se říct dějové) mise, tyhle mise vám zadávají různé hlavní postavy v Portlandu (první ostrov/město). Těmi jsou Luigi, Joey, Tonny a na závěr Salvatore.
Další mise vám zadávají neznámí lidé přes telefon. Další mise můžete plnit např. v autě Policie (zabíjíte zločince) v Sanitce (jezdíte po městě a odvážíte do nemocnice zraněné lidi) v Požárním autě (jezdíte po městě a hasíte požáry).
Zdroj: gta.wikia.com, wikipedia.org* Info
Obecně o hře
Cheaty
HW nároky
Návody
Postavy
Recenze
Soundtrack

* Galerie
Screenshoty
Trailery
Videonávod
Wallpapery

* Download
Modely
Modifikace
Patche
Překlady
Savy