Grand Theft Auto IV
GTA IV Grand Theft Auto IV (GTA IV, GTA 4) je jedenáctý díl herní série Grand Theft Auto, vyvinutý firmou Rockstar Games pro herní konzole Xbox 360,PC a Playstation 3. GTA IV používá engine RAGE (Rockstar Advanced Game Engine) a fyzikální engine Euphoria od společnosti NaturalMotion. Děj hry se odehrává ve fiktivním městě Liberty City, které je založeno na současném New York City. V průběhu hraní lze naladit několik rádií, jako například Vladivostok, kterému propůjčila svůj hlas jakožto DJ Ruslana.
Cheaty
HW nároky
Obecně o hře
Patche
Screenshoty

Novinky


iCEnhancer C oznámen
Modifikace ve stylu Watch Dogs pro GTA IV
Vývoj modifikace IV: Multiplayer ukončen
Virtuální realita GTA IV
Modifikace GTA III RAGE Classic
Další novinky GTA IV...

GTA na Xzone
31645371
Více screenshotů

GTA IV

Vývojář - Rockstar North, Rockstar Toronto (PC)
Vydavatel - Rockstar Games
Engine - RAGE
Platformy - PS3 (duben 2008), Xbox 360 (duben 2008), PC (prosinec 2008)
Lokace - Liberty City (Alderney)
Protagonista - Niko Bellic
Rok - 2008 - 2009

Grand Theft Auto IV PC gamerate

Grand Theft Auto IV (GTA IV, GTA 4) je jedenáctý díl herní série Grand Theft Auto, vyvinutý firmou Rockstar Games pro herní konzole Xbox 360,PC a Playstation 3. GTA IV používá engine RAGE (Rockstar Advanced Game Engine) a fyzikální engine Euphoria od společnosti NaturalMotion. Děj hry se odehrává ve fiktivním městě Liberty City, které je založeno na současném New York City. V průběhu hraní lze naladit několik rádií, jako například Vladivostok, kterému propůjčila svůj hlas jakožto DJ Ruslana.
Grand Theft Auto IV se odehrává v Liberty City, jehož předobrazem je New York. Liberty City zabírá asi 3/4 rozlohy San Andreas, ale výškově je mnohem členitější, například díky mrakodrapům. Skládá se ze čtyř čtvrtí - Broker (Brooklyn), Algonquin (Manhattan), Dukes (Queens) a Bohan (Bronx). Navíc je součástí Liberty City čtvrť Alderney (část New Jersey). Rockstar Games předělal i jména některých budov a památek - například budova MetLife se ve hře jmenuje Getalife, Socha Svobody je Socha Štěstí a podobně.
V GTA IV nebude jediná loadovací obrazovka, ani při přechodu do/z interiéru.Každá ulice v Liberty City má svoje jméno. Bude možné měnit Nikovo oblečení a jíst (přičemž se ovšem nebude tloustnout, bude to podobné jako ve Vice City), ale nebude možné posilovat, kvůli zachování jedinečné realistické fyziky. Opět se můžeme těšit na minihry - například kulečník. Dále bude možné hrát Bowling, Šipky, Herní automaty, chodit na různé Show (ty bývají opravdu vtipné, ale je třeba ovládat Angličtinu pokud nedisponujete českou verzí), opět možnost navštívit Strip Club, zajít do baru se opít (to je velmi pěkně udělané přičemž se Niko motá a padá na zem, a dokonce při jezdě v autě sám zatáčí) a nakonec je možné zajít na jídlo podobně jako v GTA:San Andreas.
Zdroj: gta.wikia.com, wikipedia.org* Info
Cheaty
HW nároky
Naše recenze
Návody
Postavy
Recenze
Soundtrack

* Galerie
Screenshoty
Trailery
Videonávod
Wallpapery

* Download
Modely
Modifikace
Patche
Překlady
Savy

* Datadisky
Episodes From Liberty City
The Ballad of Gay Tony
The Lost and Damned