Grand Theft Auto V
GTA V Další pokračování Grand Theft Auto se vrací ke kořenům otevřeného dílu San Andreas, kde jste měli možnost kromě města cestovat také přilehlými oblastmi venkova. Ve hře jsou tři hlavní hrdinové, za které můžete hrát. Michael (bývalý bankovní lupič), Trevor (šílenec, kriminálník) a Frankie (vymahač dluhů). Mezi nimi se můžeme libovolně přepínat.
HW nároky
Cheaty PC
Cheaty PS3
Cheaty Xbox 360
Obecně o hře
Rádia a soundtrack
Screenshoty

Novinky


GTA V Movie - OVERHEAT
Vybuchující Samsung do GTA V
Grafická modifikace The Pinnacle of V
Update GTA V
Je to tady...
Další novinky GTA V...

GTA na Xzone
35
Více screenshotů
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 22.09.2014 12:24 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Rockstar nechtěně zveřejnil své překvapení na svých stránkách. Jeví se tak informace o pohledu z první osoby v nových verzích GTA V (Xbox One, PS4 a PC). Možná jde o chybu jednoho ze zaměstnanců nebo někdo zveřejnil informace, o kterých Rockstar zatím pouze uvažuje, že je zveřejní anebo vůbec vydá do výsledné verze hry.

Někdy se totiž tiskové zprávy před svým vydáním upravují, vývojáři některé věci do hry nakonec nedají, jiné přidají atd.

Na stránkách podpory Rockstaru se každopádně tato informace na krátký okamžik objevila, avšak později byla smazána a nyní není dohledatelná ani v Google Cache.

Druhou novinkou mají být zvířata i v GTA Online, ale u nich byl otazník a také tahle informace byla označena červenou barvou. Možná tak šlo o nějakou starší zprávu, kterou zaměstnanec R* zkopíroval do článku a nevšiml si toho. Tím by se vysvětlilo odstranění zprávy bez dalšího vysvětlení.

GTA V

Komentáře
comments powered by Disqus