Kategorie GTA Online Přidal marw Přidáno 28.12.2013 19:13 Zdroj rockstargames.com  Komentáře Přidej komentář
Jak jste si asi v GTA Online všimli, někteří hráči si nepovolenou cestou obstarali obrovské množství peněz, případně používají nesmrtelnost. Oku Rockstaru to samozřejmě nezůstalo bez postřehnutí a momentálně pracují na fixnutí tohoto problému. Tito hráči budou samozřejmě potrestáni ačkoliv Rockstar nenapsal jakým způsobem. Pokud Vám někdo daroval obrovské množství peněz, tak můžete kontaktovat Rockstar Support. Jestliže ve hře uvidíte někoho kdo podvádí, tak můžete použít ingame funkci pro nahlášení hráče. Oficiální vyjádření od Rockstaru najdete pár řádků níže.


In regards to reports of hacking and cheating in Grand Theft Auto Online, we are working on a fix that will remove any GTA$ gained through these blatant exploits, as well as prevent this from happening in the future. We'll also be taking appropriate measures very soon to punish anyone that we've discovered manipulating GTA Online in this manner (as we've stated previously, players who have received large sums of GTA$ but not engaged in any game manipulating through exploits can rest assured knowing they have nothing to fear).

If you have been gifted a large sum of money or collected a large bounty and would like to have the money removed from your account immediately, you can submit a request to Rockstar Support to have your balance properly adjusted. Otherwise, the money you've been gifted will be removed once our upcoming fix is in place.

Furthermore, if you encounter someone that is taking advantage of exploits in your GTA Online session, you can alert us directly by using the in-game reporting functionality. In the Pause menu, under the Online tab, select Players and scroll to the offending player. From there, select Report and choose Exploits from the violation options. We appreciate the community's support and understanding as we work to address these issues and apologize for all inconvenience caused.

Thanks, Rockstar Games
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 28.12.2013 17:06 Zdroj vlastní novinka  Komentáře Přidej komentář
Předpokládám, že v GTA IV a ve všech předchozích dílech máte prolezlou každou ulici, každé místo ve hře. Nastává tedy otázka... Čím se zabavit? Osobně můžu doporučit hru Sleeping Dogs (prosím neplést s Watch Dogs). Hra stojí pouze 299,-!

Hra Sleeping Dogs je velice zábavná, viz třeba recenze na Tiscali Games, ve které si hra odnesla krásných 8/10. Za zmínku ještě stojí neuvěřitelná herní doba - 22 hodin!

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 28.12.2013 16:49 Zdroj jrc.cz  Komentáře Přidej komentář
V českém eshopu s hrami JRC jsem dnes při prohlížení produktů narazil na zajímavou informaci. Podle zmiňovaného eshopu by PC verze pátého dílu Grand Theft Auto měla vyjíž v březnu příštího roku. Kdo ví, třeba si tuto informaci vycucali z prstu, možná ale ne...

GTA V pc verze
Kategorie GTA Online Přidal marw Přidáno 28.12.2013 15:26 Zdroj ign.com  Komentáře Přidej komentář
Po uvolnění nástroje pro tvorbu obsahu do GTA Online na začátku tohoto měsíce, Rockstar schválil některé modifikace.

V tomto prvním kole Rockstar schválil prvních 10 modifikací. Výhody tohoto kroku jsou dva: tyto vysoce kvalitní modifikace mohou nyní získat větší pozornost on-line komunity a také jsou k dispozici pro hru na Xbox 360 i na PlayStation 3, tedy bez ohledu na platformu, na kterou byly původně určeny.

První várka 10ti modifikací byla oznámena dnes a skládá se ze šesti závodů a čtyř deathmatchů. Rockstarem schválene modifikace si ponechají své původní názvy až na pár výjimek, ve kterých je Rockstar nucen názvy pozměnit z důvodu autorských práv.

Rockstar oznámil, že více modifikací bude schválěno v následujících týdnech a měsících. Dále uvádí, že hráči již vytvořili přes milion modifikací, což vzhledem k tomu, že je nástroj pro vytváření obsahu teprve v betaverzi a také je k dispozici pár týdnů, neuvěřitelné.

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 26.12.2013 22:35 Zdroj ign.com  Komentáře Přidej komentář
Na ign vyšel článek, v překladu pojmenovaný Nezapomenutelné herní okamžiky roku 2013. Samozřejmě v něm nechybí zmínka o pátém dílu GTA a to hned na začátku článku. Musím upozornit, že následující řádky obsahují spojlery.

Pronásledování havarujícího letadla
GTA V je plné nezapomenutelných okamžiků, ale je zde jeden, který převyšuje ostatní a to mise Caida Libre (což ve španělštině znamená volný pád). Pro ty, jenž již hru hráli samotný název asi nic neřekne, ale co takhle "mise, ve které Trevor na motorce honí padající letadlo"? Prostě přesně ta mise, díky které je GTA V tak zábavné.

Dostanete zbraň se kterou sestřelíte letadlo z oblohy, pak musíte pronásledovat letadlo doslova přes polovinu herního světa, vyhnout se dennímu provozu, několikrát nasadit svůj život abyste udrželi krok... Mise zkrátka využívá všech nejlepších prvků GTA V - přepínání mezi hlavními postavami, zběsilou jízdou v krajině, dobře napsaných momentů a využití volného světa. Rockstar má zkrátka geniální nápady, které umí do hry vložit v ten správný okamžik.

Kategorie GTA IV Přidal marw Přidáno 26.12.2013 15:34 Zdroj iv-multiplayer.com  Komentáře Přidej komentář
Team pracující na IV: Multiplayer, multiplayeru do čtvrtého dílu Grand Theft Auto, oznámil, že vývoj modifikace ruší. Projekt vznikl v roce 2008 a autoři na něm pracovali až do tohoto roku. Na oficiálních stránkách si můžete stáhnout nedokončeného klienta IV:MP 0.1 T3.
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 24.12.2013 14:51 Zdroj games.cz, talkingaboutgames.com  Komentáře Přidej komentář
Herní vývojář Lazlow z Rockstar Games během rozhovoru nepřímo potvrdil, že se chystá GTA V na next-gen konzole Xbox One a PS4.

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 24.12.2013 11:26 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Nedávno jsme Vás informovali o Vánoční soutěži na herním serveru zing.cz. Dnes se na webu objevily nové informace týkající se soutěže.

Chcete-li se soutěže zůčastnit, musíte správně vyplnit jednoduché otázky ZDE.

A co vlastně můžete vyhrát?
Mikina + zapalovač
Mikina + vodítko pro psa
Spacák + velká osuška
Velká osuška + vodítko pro psa
Golfová hůl + bunda
Chop + bunda
Chop + mikina
Chop + mikina
Velká osuška + flash disk
Zapalovač + flash disk
Kšiltovka + flash disk
Kšiltovka + flash disk
Kšiltovka + flash disk

A pozor! Soutěž bude ukončena 19. ledna 2014.

GTA V soutěž
Kategorie Web Přidal marw Přidáno 23.12.2013 23:45 Zdroj vlastní novinka  Komentáře Přidej komentář
Přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků, hodně dárků pod stromečkem a také všechno nejlepší do Nového roku, ať je rok 2014 mnohem úspěšnějším než rok předešlý.

PS Na internetu kolují fámy, že Rockstar Games zítra oznámí PC verzi pátého Grand Theft Auto.

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok