Grand Theft Auto V
GTA V Další pokračování Grand Theft Auto se vrací ke kořenům otevřeného dílu San Andreas, kde jste měli možnost kromě města cestovat také přilehlými oblastmi venkova. Ve hře jsou tři hlavní hrdinové, za které můžete hrát. Michael (bývalý bankovní lupič), Trevor (šílenec, kriminálník) a Frankie (vymahač dluhů). Mezi nimi se můžeme libovolně přepínat.
HW nároky
Cheaty PC
Cheaty PS3
Cheaty Xbox 360
Obecně o hře
Rádia a soundtrack
Screenshoty

Novinky


GTA V Movie - OVERHEAT
Vybuchující Samsung do GTA V
Grafická modifikace The Pinnacle of V
Update GTA V
Je to tady...
Další novinky GTA V...

GTA na Xzone
Více screenshotů
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 27.08.2013 11:16 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Speciální a sběratelské edice GTA V obsahují vylepšení a doplňky pro všechny tři hlavní hrdiny, ale také i pro postavu v Grand Theft Auto Online.

Zbraně
Bez ohledu na to, jakou verzi hry jste si vybrali, obchod se zbraněmi bude vždy zásoben dvojicí speciálních zbraní bez dodatečných poplatků, které si navíc můžete upravit pomocí skinů a příslušenství - Pistole .50 a brokovnice. Dále máte k dispozici kladivo.

GTA V
Michael, Franklin and Trevor se svým stylem oblékání

Oblečení, tetování a více
Při návštěvě jakéhokoli obchodu v Los Santos a Blaine County, Michael, Franklin a Trevor obdrží speciální slevu 20% a přístup ke speciálním položkám v jejich skříních a obchodech. Každá postava dostane jedno oblečení, jednu část oblečení navíc (košili, mikinu a bundu) a také tetování.

Postavy pro Grand Theft Auto Online (pouze sběratelská edice)
GTA Online představuje tvorbu postavy založeném na dědičnosti. Zvolte vzhled své postavy výběrem dědičných znaků vašich předků, pak použijte měřič nadřazenosti genů, aby vypočítal, ke kterému z předků se váš vzhled více přiblíží. K tomu navíc zvolíte denní aktivity své postavy. Vše bude mít vliv na vzhled vaší postavy a soubor dovedností. Součástí balíčku Sběratelská edice je Niko Bellic, dále Claude a Misty z Grand Theft Auto III.

GTA V
High-end auto Khamelion s elektrickým pohonem

Speciální schopnosti
Michael, Franklin a Trevor mají každý svou jedinečnou speciální schopnost, která můžete používat, až splníte různé mise. Michael je výborný střelec, jeho speciální schopnost zpomalí čas během přestřelky (bullet time jako z Max Payne). Franklin je řidič s dobrými reflexy, jeho speciální schopnost mu dovolí zpomalit čas během řízení. Trevor je vznětlivý, drogami omámený sociopat, jeho speciální schopnost ho dostane do stavu zuřivosti, během kterého způsobuje nepřátelum dvojnásobné poškození a sám dostává od nepřátel pouze poloviční. Ve Speciální i Sběratelské edici se speciální schopnost získává o 25% rychleji.

Pilotní zkoušky na akrobatické letadlo
Proleťte se nad Los Santos a Blaine County. V pěti vzrušujících zkouškách budete létat přes hory, pouště, oceány a města. Budete muset proletět přes několik kontrolních bodů, které jsou umístěny tak, aby jste z vašeho letadla vytáhli, co se dá. Dokončení každé zkoušky vylepší pilotní schopnosti postavy. Můžete porovnat své časy s kamarády a soutěžit s nimi.

GTA V
motorka CarbonRS

Dopravní prostředky a garáže (jenom Sběratelská edice)
Sběratelská edice obsahuje garáž k uskladnění vytuněných aut a dalších dopravních prostředků. V garáži mimojiné najdete sportovní motocykl Carbon RS a upravené auto z roku 1930 Hotknife- s otevřeným rámem. V Grand Theft Auto Online si můžete garáž a High-end auto Khamelion na elektrický pohon, které najdete jen v GTA Online.

Zdroj: rockstargames.com

Komentáře
comments powered by Disqus