Grand Theft Auto V
GTA V Další pokračování Grand Theft Auto se vrací ke kořenům otevřeného dílu San Andreas, kde jste měli možnost kromě města cestovat také přilehlými oblastmi venkova. Ve hře jsou tři hlavní hrdinové, za které můžete hrát. Michael (bývalý bankovní lupič), Trevor (šílenec, kriminálník) a Frankie (vymahač dluhů). Mezi nimi se můžeme libovolně přepínat.
HW nároky
Cheaty PC
Cheaty PS3
Cheaty Xbox 360
Obecně o hře
Rádia a soundtrack
Screenshoty

Novinky


GTA V Movie - OVERHEAT
Vybuchující Samsung do GTA V
Grafická modifikace The Pinnacle of V
Update GTA V
Je to tady...
Další novinky GTA V...

GTA na Xzone
Více screenshotů
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 29.03.2011 21:00 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Zajímavé info vydoloval server Ripten z webu castingové agentury. Take 2 podle nich shání herce, pravděpodobně pro dabing následujících postav:

Matthew (18-25 let) je mladík liberálního smýšlení, který se domnívá, že Republikáni spustili v USA velkou konspirační akci.
Jose (30-40) je běloch podivného vzezření, který nesnáší jakoukoliv techniku jakožto jed trávící matku přírodu.
Další je James Pedeaston (40-45), zastánce lásky mezi muži a chlapci, který byl právě propuštěn z indonéského vězení.
Jedinou ženou je Samantha (20-25), která má velkou zálibu ve večírcích nabitých sexem a která touží stát se hollywoodskou hvězdou.
Poslední postavou je Anthony (10-15), kluk, jenž rychleji mluví, než myslí, ale když mluví, tak hlavně o legalizaci alkoholu a sexu pro mladistvé.

Že by mělo jít o GTA potvrzuje hlavně výskyt postavy Pedeastona, který se ve čtvrtém dílu vyskytoval na rádiu WCTR, ve kterém básnil o touze mít vztah s mladými chlapci z exotických zemí. Byl hledán pro zločin v Malajsii a přečinu se dopustil i na Srí Lance. Nedá se asi očekávat, že by někdo z těchto lidí byl hlavním hrdinou.

Zdroj: games.tiscali.cz

Komentáře
comments powered by Disqus