Grand Theft Auto IV
GTA IV Grand Theft Auto IV (GTA IV, GTA 4) je jedenáctý díl herní série Grand Theft Auto, vyvinutý firmou Rockstar Games pro herní konzole Xbox 360,PC a Playstation 3. GTA IV používá engine RAGE (Rockstar Advanced Game Engine) a fyzikální engine Euphoria od společnosti NaturalMotion. Děj hry se odehrává ve fiktivním městě Liberty City, které je založeno na současném New York City. V průběhu hraní lze naladit několik rádií, jako například Vladivostok, kterému propůjčila svůj hlas jakožto DJ Ruslana.
Cheaty
HW nároky
Obecně o hře
Patche
Screenshoty

Novinky


iCEnhancer C oznámen
Modifikace ve stylu Watch Dogs pro GTA IV
Vývoj modifikace IV: Multiplayer ukončen
Virtuální realita GTA IV
Modifikace GTA III RAGE Classic
Další novinky GTA IV...

GTA na Xzone
67414643
Více screenshotů
Grand Theft Auto: Vice City
GTA: Vice City Hra se odehrává v roce 1986. Hlavním hrdinou je Tommy Vercetti, který byl 15 let ve vězení a teď, když už je na svobodě, řeší mafie Forelli v čele se Sonnym Forellim, co s ním, nakonec se rozhodnou, že ho pošlou do Vice City udělat jeden kšeft, 20 kilo kokainu za 20 milionů dolarů, jenže v průběhu kšeftu je přepadnou nějací zloději a všechny až na Tommyho, Lance Vance a právníka Kena Rosenberga postřílí, mezi mrtvými je i Lancův bratr Vic Vance, který byl hlavní hrdina hry Vice City Stories. Sonny je samozřejmě na Tommyho naštvaný a chce získat peníze zpět, tím hra může začít.Tommy se octne u hotelu na pokraji prvního ostrova ve čtvrti zvané ocean beach.
Cheaty
HW nároky
Obecně o hře
Patche
Screenshoty

Novinky


Grafické srovnání PS2 a PS4 verze Vice City
Jaké filmy inspirovaly tvůrce GTA: Vice City?
Nové wallpapery GTA: Vice City
10 oblíbených songů z GTA: Vice City
Vice City: Behind the Scenes
Další novinky GTA: VC...

GTA na Xzone
14131018
Více screenshotů
Kategorie GTA IV Přidal marw Přidáno 19.05.2011 11:23 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Ráno 17. května RussianCJ oznámil, že vývoj modifikace Vice City Rage končí. Co dodat... Je to velká škoda, protože projekt vypadal velice nadějně... Citace z prohlášení:

"Ano, projekt Vice City Rage je uzavřen. A důvod? Ten bude možná pro někoho zvláštní. Nedávno byl uzavřen projekt Black, ale spolu s ním i OpenIV a openFormats, které nám dávaly možnost vytářet obrovské změny. Od ukončení projektu nemůžeme vytvářet žádné nové postavy, animace nebo nahradit zvuk...
Omlouváme se, pokud jsem Vám dával nějaké obrovské naděje.


Zdroj: gta.com.ua

Komentáře
comments powered by Disqus