GTA Advance

Vývojář - Digital Eclipse
Vydavatel - Rockstar Games
Platformy - Game Boy Advance (říjen 2004)
Lokace - Liberty City
Protagonista - Mike
Rok - 2000

Kapesní verzi jedné z nejkontroverznějších her všech dob. Grand Theft Auto Advance přivádí fanoušky k gangster životní styl města známé třetí díl cyklu, který je Liberty City.

Hráči budou mít na chlapík jménem Mike, který je neprávem obviněn zem a odpálit bombu v autě jeho nejlepšího přítele, Vinnie'go (Framed jeho konkurence). V průběhu hry se musíme očistit ostuda, ze samozřejmě, "dobré" jméno našeho hrdiny (pomsta) a získat kontrolu nad podzemního světa metropole.

Velikost a dynamika k provádění Liberty City Grand Theft Auto Advance přináší na mysli pouze verzi hry z "velké" platformy (PC, PS2, Xbox). Na mapě není nouze skoky, skryté balíčky, krádež auta (od nákladních vozidel pro sportovní vozy), atd.. Kdykoli si můžete také prohlédnout unikátní statistiky (je-li to, co jsme udělali, kilometrový výkon, a mnoha dalších parametrů). K dispozici arzenál také prezentovány typické pro sérii - výběr, protože jsme taková opatření, "přesvědčování" jako klacek na baseball, pistole, uzi, raketa raketomet, a Molotovovy koktejly. Hasičské jistě usnadní možnost strafe'owania (krok vpravo nebo vlevo).

Při jízdě rychle vzdaluje kameru v charakteristickým způsobem (ve stylu GTA I a II), ale je také k dispozici možnost umístit ji na požadovanou výšku. Je zajímavé, že kromě hlavního vlákna scénář, děláme řadu vedlejších questů (běsnění, policejní honičky, jízda taxíkem nebo ambulance). Pozornost je také měnící se povětrnostní podmínky.
Zdroj: gta.wikia.comGalerie
Screenshoty